Start

Użytkowanie i przetwarzanie energii w ciepło ma wiele postaci co pozwala na tworzenie nowych możliwości w rozwiązywaniu stosowania źródeł ciepła dla gospodarstw domowych.
Firma BOJAN zapewnia proste, innowacyjne rozwiązania w montażu Kotłowni CO, Maszynowni Pomp-Ciepła oraz w szeroko pojętej hydraulice, co usprawnia codzienne życie i zapewnia komfort użytkownikom.
Celem naszej pracy jest aby wszyscy mogli uzyskać dostęp do nowych technologii opartych na innowacyjnych metodach wykorzystywania energii. Nowe technologie to nie tylko zyski finansowe ale także korzyści dla gospodarstw domowych.
Marka BOJAN jest synonimem jakości, kompetencji i innowacyjności. Za marką tą stoją ludzie, którzy swym zaangażowaniem troszczą się, byśmy każdego dnia na nowo zasłużyli na tę opinię. Wiarygodność, to dla każdego pracownika oznacza bezkompromisowe dotrzymywanie przyrzeczeń i używanie swej silnej pozycji dla owocnego partnerstwa.
Musimy przy tym działać zawsze obiektywnie i rzeczowo. Celem naszym jest sukces. Odpowiedzialne działanie jest wspierane i wymagane. Dzięki takiej kulturze przedsiębiorstwa BOJAN jest szanowanym pracodawcą. Jesteśmy świadomi naszej ekonomicznej, ekologicznej i społecznej odpowiedzialności. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem i wiarygodnym partnerem w interesach. Działamy elastycznie, przejrzyście i z pełną niezależnością oraz odpowiedzialnością.